O NASZEJ

FIRMIE

"Wyrażamy swoje zadowolenie ze współpracy z w/w FHUM podczas realizacji wymienionych Inwestycji. Kadra techniczna oraz pracownicy Firmy Malinowski i S-ka S.C. odznaczają się dobrą organizacją fachowością oraz efektywnością wykonanych robót. Zlecenie wykonywane były dobrze pod względem jakości, zgodnie zesztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami budowlanymi. Dlatego też możemy z calą odpowiedzialnością polecić Firmę Malinowski i S-ka S.C. jako sprawdzonego i doświadczonego partnera przy wykonaniu zleconych prac"

SKANSKA

"Z FHUM współpracujemy od 20 lat. Zakres zleconych przeze mnie prac jest znaczny. Obejmował m.in. budowę i wykończenie domu, doradztwo, projektowanie. Firma godna zaufania"

DR Józef Forystek

"Kadra F.H.U. Malinowski i S-ka s.c. zlecenia wykonywała dobrze jakościowo, odznaczała się fachowością oraz dobrą organizacją pracy. Robotu zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami oraz sztuką budowlaną. Firma świadczy usługi w swojej branży w sposób rzetelny, profesjonalny z poszanowaniem interesów Zleceniodawcy, co zaowocowało wieloletnią już współpracą naszych firm. "

SIG

"Zakres w/w prac został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi oraz w standardzie zgodnym z naszymi wymaganiami. Zlecenia zostały wykonane w dobrej jakości, terminowo i efektywnie dlatego możemy polecić F.H.U. Malinowski i S-ka s.c. jako sprawdzonego Wykonawcę."

M-INVEST

"Firma Malinowski i S-ka wykonała projekt rearanżacji kuchni i dużego salonu w moim domu. Kompleksowość, profesjonalizm usług oraz konkurencyjne ceny. Polecam!"

Ola Martyniuk

"Zakres w/w został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Świadczone usługi zostały wykonane sprawnie i terminowo. "

Inspekror nadzoru inwestorskiego mgr inż. Wojciech Kosek

"Prace przeprowadzone sprawnie i fachowo. Nieoceniona rola architekta a zarazem koordynatora, który spiął wszystkie branże dzięki czemu prace zakończone zostały terminowo."

Mateusz Jusk

FHUM

PROJEKTY I WYKONAWSTWO

Nasza firma istnieje od 1996 roku. Możemy pochwalić się wieloma różnorodnymi realizacjami. Współpracujemy z dużymi firmami takimi jak np. Skanska. W zakresie naszej działalności są również mniejsze zlecenia dla klientów indywidualnych.

Przewagą nad konkurencją jest kompleksowość naszych usług. W ramach współpracy służymy pomocą projektanta wnętrz, który również sporządzi dla Państwa przejrzysty, szczegółowy kosztorys prac budowlanych a jeżeli zajdzie potrzeba – przygotuje projekt aranżacji wnętrz. Projekty sporządza architekt z wieloletnim doświadczeniem projektowym i budowlanym. Wszelkie formalności ustalacie Państwo z jedną osobą co pozwoli na sprawne i szybkie wykonanie zlecenia. Aby wykluczyć nieścisłości w ustaleniach – te zawsze są oparte na rysunkach i opisach wysyłanych pocztą e-mail lub bezpośrednio na budowie.

http://serwer2010317.home.pl/autoinstalator/wordpress/wp-content/uploads/2020/05/cropped-cropped-6yflv8yc6yk-grafika-4.png

01

Kontakt

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu spotkania

02

Spotkanie

Na miejscu omówimy zakres prac, Twoj budżet i ustalimy dogodny termin

03

Przygotowanie

Sporządzimy dla Ciebie szczegółowy kosztorys w oparciu o rzeczywiste obmiary Twojej inwestycji

04

Umowa

Podpiszemy przejrzysta umowę

05

Praca

Przekażesz nam klucze, a wszelkie prace skoordynuje za Ciebie nasz doświadczony specjalista z którym bedziesz w ciągłym kontakcie

Liczby o nas:

Wybudowaliśmy ponad

Wybudowaliśmy ponad
m2

Ścian g-k

Zamontowaliśmy ponad

Ponad
m2

Sufitów podwieszanych

Zrealizowaliśmy ponad

Zleceń